CLX-6260FR Urządzenie wielofunkcyjne kolor (24 / 24 str./min)

986
Producent: CANON
Kod producenta: CLX-6260FR
Dostępność:
Jest
 (5 szt.)
szt.
Cena netto: 1 772,36 zł 2 180,00 zł

FUNKCJE

 • Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung
 • Prawdziwe kolory z prędkością światła

 

 

Konfiguracja produktu

Konfiguracja produktu
Urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1

Urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1

Funkcje czterech urządzeń w jednej drukarce Samsung CLX-6260FR usprawniają przepływ pracy w firmie i zapewniają maksymalną wydajność drukowania. Funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksu w urządzeniu CLX-6260FR zapewniają elastyczność i ułatwiają pracę. Innowacyjne funkcje kopiarki, takie jak kopiowanie dowodów tożsamości i wielokrotne kopiowanie jednego obrazu na stronie, wysyłanie zeskanowanych dokumentów na konto e-mail oraz wygodna funkcja faksu obsługiwanego z komputera to rozwiązania niezbędne do osiągania imponujących rezultatów w świecie biznesu.
Wysoka jakość wydruków

Wysoka jakość wydruków

Opracowana przez firmę Samsung unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) i aż do 9600x600 dpi rozdzielczości efektywnej zapewniają perfekcyjne kolorowe wydruki za każdym razem. Technologia ReCP automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.
Toner polimeryzowany

Toner polimeryzowany

Nowy toner polimeryzowany posiada mniejsze i bardziej jednorodne cząstki w porównaniu do tradycyjnych tonerów. Twoje wydruki będą charakteryzować się wyraźnymi liniami i bardziej wyrazistymi kolorami, ponadto tego rodzaju toner pomaga wyeliminować problem zwijającego się papieru. Większa zawartość wosku zwiększa połysk drukowanych obrazów i wydłuża ich trwałość, zapobiegając niepożądanemu blaknięciu kolorów.
Większa moc, większa wydajność

Większa moc, większa wydajność

Czasami wydaje Ci się, że drukowanie to niekończący się proces. Model CLX-6260FR, wyposażony w dwurdzeniowy procesor 533 MHz i 512 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 1 GB) spełni potrzeby wszystkich użytkowników korzystających z tej drukarki.
Szybka i elastyczna obsługa papieru

Szybka i elastyczna obsługa papieru

Chcesz drukować na grubszym papierze? Żaden problem! Papier o grubości do 220 g/m2 można z łatwością ładować do kasety wielofunkcyjnej o pojemności 50 stron, a także do standardowej kasety o pojemności 250 stron. Ponadto opcjonalna kaseta o pojemności 520 stron zwiększa całkowitą pojemność podajnika papieru do 820 stron. W ten sposób możesz korzystać nawet z trzech rodzajów papieru, nie tracąc czasu na jego wymianę. Możesz osiągnąć jeszcze większą wydajność, korzystając z podajnika na 50 stron, który obsługuje również automatyczne podawanie arkuszy do drukowania dwustronnego.
Profesjonalne wydruki w kolorze i łatwość obsługi

Łatwy w obsłudze panel sterowania

Czytelny ekran dotykowy o przekątnej 4,0” ułatwia sprawdzanie statusu zadań drukowania – oraz zapewnia wygodny dostęp do funkcji, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.
Wygodne drukowanie z portu USB

Wygodne drukowanie z portu USB

Port USB Direct umiejscowiony z przodu urządzenia, bezpośrednio pod panelem sterowania, umożliwia drukowanie i skanowanie do pamięci USB, bez konieczności użycia komputera.
 Bezpieczne drukowanie poufnych dokumentów

Bezpieczne drukowanie poufnych dokumentów

Drukowanie poufnych danych nie musi już przyprawiać Cię o ból głowy. Teraz możesz zagwarantować, że nikt nie zobaczy Twoich wydruków. Wystarczy skonfigurować hasło, które następnie należy podać, aby rozpocząć drukowanie – z dala od ciekawskich spojrzeń. Wbudowana klawiatura numeryczna znacznie ułatwia to zadanie!
Niskie koszty, niska szkodliwość

Niskie koszty, niska szkodliwość

Łatwo oszczędzaj toner, papier i energię – w ten sposób chronisz środowisko i zwiększasz zyski swojej firmy. Oszczędne drukowanie i wysoka jakość kolorów idą w parze w modelu CLX-6260FR.

Wysoka wydajność wkładów drukujących pomaga obniżać koszty

Możesz cieszyć się profesjonalną jakością wydruków, jednocześnie mając pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji drukarki. Nasze specjalnie zaprojektowane wysoko wydajne wkłady drukujące zapewniają dłuższy czas eksploatacji i niższy koszt wydruku każdej strony (wydajność wkładu czarnego: 6000 stron standardowych, wydajność wkładu żółtego/magenta/cyan: 3500 stron standardowych).

Tnij koszty, drukując dwustronnie

Wbudowana funkcja drukowania dwustronnego ułatwia oszczędzanie papieru. Dzięki niej papier odwracany jest automatycznie, umożliwiając dwustronne drukowanie. W ten sposób można zmniejszyć zużycie papieru nawet o 50%.

Oszczędzaj z trybem Eco

 

Każda firma dąży do minimalizacji kosztów działalności. Przycisk ECO oraz sterownik Smart Eco znacznie ułatwiają to zadanie. Drukuj więcej na każdej kartce dzięki funkcjom wydruku kilku stron na jednym arkuszu oraz drukowania dwustronnego, pomijaj puste strony i drukuj w skali szarości. Symulator rezultatów pozwala sprawdzić, o ile obniżył się poziom emisji CO2, a także zużycie energii oraz papieru.
Niskie zużycie energii

Niskie zużycie energii

Pomimo imponującej listy funkcji, model CLX-6260FR zużywa mniej energii niż większość konkurencyjnych drukarek. Zastosowanie innowacyjnych tonerów polimeryzowanych wymaga niższej temperatury stopienia, a czas nagrzewania urządzenia przed wydrukowaniem pierwszej strony jest znacznie krótszy. Z kolei zastosowanie dwurdzeniowego procesora czyni tę drukarkę jednym z najbardziej przyjaznych środowisku urządzeń tego typu.
Kompleksowe rozwiązania

Kompleksowe rozwiązania

Do drukarki dołączone jest oprogramowanie zaprojektowane z myślą o umożliwieniu użytkownikowi kontrolowania procesu drukowania i uzyskiwaniu najwyższej jakości wydruku łatwiej niż kiedykolwiek. * Sterownik Easy Eco Sterownik Easy Eco pomaga gromadzić cyfrowe dokumenty w kilku formatach i ułatwia ich udostępnianie innym użytkownikom – również za pośrednictwem portali społecznościowych.

Zobacz rezultat, zanim wydrukujesz

Funkcja Easy Colour Manager firmy Samsung umożliwia dostosowywanie balansu kolorów, stopnia nasycenia, jasności lub kontrastu obrazu przed drukiem. Dzięki niej możesz za każdym razem idealnie dopasować kolorystykę wydruku logo swojej firmy.

Bezstresowe zarządzanie drukowaniem

Funkcja Easy Printer Manager przekazuje maksimum kontroli w ręce użytkownika, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca. Teraz możesz zdalnie sprawdzać status urządzenia, zamawiać toner, zmieniać ustawienia, a także konfigurować powiadomienia – nawet za pośrednictwem e-maila.

Kreator dokumentów ułatwi Ci życie

Ta przydatna aplikacja pomaga skanować, opracowywać i zapisywać dokumenty w kilku formatach, w tym również .epub. Utworzone w ten sposób dokumenty można udostępniać za pośrednictwem serwisów społecznościowych lub wysyłać faksem. To doskonałe rozwiązanie, na przykład gdy chcesz podzielić się ze współpracownikami notatkami z ważnego spotkania.
Łatwa wymiana tonera

Łatwa wymiana tonera

Wymiana tonera jest łatwa dzięki zastosowaniu ładowanej od góry, wysuwanej kasety. Z kolei wysoko wydajne wkłady drukujące typu „wszystko w jednym” pomagają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.
Gotowy do podłączenia do sieci

Gotowy do podłączenia do sieci

Drukarka laserowa Samsung CLX-6260FR posiada wygodną funkcję pracy w sieci. W ten sposób każdy komputer podłączony do sieci może korzystać z drukarki, co obniża koszty związane z koniecznością zakupu oddzielnej drukarki dla każdego komputera.

DANE TECHNICZNE

Wymiary CLX-6260FR/SEE

Opis

 • Funkcje

  Drukowanie / kopiowanie / skanowanie / faksowanie

 • Value Added Function

  Jednoprzyciskowy tryb eko, bezpośredni port USB, funkcja drukowania z urządzeń przenośnych

Drukowanie

 • Szybkość (druk czarno-biały)

  Do 24 str./min w formacie A4 (25 str./min w formacie Letter)

 • Szybkość (druk kolorowy)

  Do 24 str./min w formacie A4 (25 str./min w formacie Letter)

 • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały)

  Poniżej 17 sekund (w trybie gotowości)

 • Czas wydruku pierwszej strony (druk kolorowy)

  Poniżej 17 sekund (w trybie gotowości)

 • Rozdzielczość

  Do 9600 x 600 dpi rozdzielczości efektywnej (600 x 600 x 4bit)

 • Emulacja

  PCL5Ce / PCL6C / PS3 / PDF V1.7 / SPL-C (Samsung Printer Language Color)

 • Druk dwustronny

  Wbudowany

POKAŻ WIĘCEJ DANYCH TECHNICZNYCH

Kopiowanie

 • Szybkość (druk czarno-biały)

  Do 24 kopii/min w formacie A4 (25 kopii/min w formacie Letter)

 • Szybkość (druk kolorowy)

  Do 24 kopii/min w formacie A4 (25 kopii/min w formacie Letter)

 • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały)

  Mniej niż 17 sekund

 • Czas wydruku pierwszej strony (druk kolorowy)

  Mniej niż 17 sekund

 • Rozdzielczość

  Optyczna: Do 600 x 600 dpi Wysoka: Do 1200 x 1200 dpi rozdzielczości efektywnej

 • Powiększenie

  25 - 400% (podajnik automatyczny, szyba)

 • Kopiowanie wielokrotne

  1 - 999 stron

 • Kopiowanie dwustronne

  Wbudowana

 • Funkcje kopiowania

  Kopiowanie dokumentów (ID Copy), kopiowanie kilku stron na jednym arkuszu (N-up Copy), kopiowanie książek (Book Copy), kopiowanie ze znakiem wodnym (Watermark Copy), kopiowanie scalone (Collated Copy)

Skanowanie

 • Sybkość skanowania (skan czarno-biały)

  Lineart/Hartone: Około 24 kopii/minutę w formacie A4 / Skala szarości (Gray): Około 10 kopii/min w formacie A4

 • Scan Speed(Color)

  Około 10 kopii/min w formacie A4

 • Kompatybilność

  Standard Twain / standard WIA

 • Metoda

  Kolor CIS

 • Rozdzielczość (optyczna)

  Do 1 200 x 1 200 dpi

 • Rozdzielczość (interpolowana)

  Do 4 800 x 4 800 dpi

 • Funkcja skanowania do

  USB / E-Mail / SMB / FTP / PC / WSD

Faks

 • Kompatybilność

  ITU-T G3

 • Szybkość modemu

  33,6 Kb/s

 • Rozdzielczość

  Do 300 x 300 dpi (mono) / do 200 x 200 dpi (kolor)

 • Pamięć

  6 MB

 • Autowybieranie

  Tak

 • Funkcje faksu

  Multiwysyłka / odroczona wysyłka / zabezpieczenie odbioru / przekazywanie faksu

Podajniki papieru

 • Podajnik wejściowy

  Standardowa kaseta na 250 arkuszy / podajnik wielozadaniowy na 50 arkuszy (maks. 820 arkuszy)

 • Podajnik odbioru wydruku

  150 arkuszy drukiem do dołu

 • Rozmiar nośników

  A4 / Letter / Legal / Oficio / Folio / JIS B5 / ISO B5 / Executive / A5 / raport / A6 / karty / pocztówka / koperta Monarch / koperta No-10 / koperta DL / koperta C5 / koperta C6 / koperta No 9 / użytkownika [76 x 127 mm ~ 216 x 356 mm]

 • Rodzaj nośników

  Zwykły papier / cienki papier / gruby papier / karty / grubszy papier / dziurkowany / przezrocza / zadrukowany / firmowy / recyklingowy / archiwalny / bond / etykiety / koperta / bawełniany / kolorowy / błyszczący

 • ADF Capacity

  50 arkuszy

 • Rozmiar dokumentu

  142 x 148 mm ~ 216 x 356 mm

 • Envelope Capacity

  20 arkuszy

Informacje ogólne

 • Procesor

  Dwurdzeniowy procesor (główny: 533MHz / pomocniczy: 150MHz.)

 • Wyświetlacz

  4-wierszowy LCD

 • Interfejs

  Hi-Speed USB 2.0, Host USB, Ethernet 10 / 100 / 1000 Base-TX

 • Poziom hałasu

  Drukowanie poniżej 52 dBA / Kopiowanie poniżej 54 dBA / Tryb gotowości poniżej 32 dBA

 • Pamięć systemu

  512 MB (maks.1 GB)

 • Kompatybilność z systemem operacyjnym

  Windows 2003 / 2008 / XP / Vista / 7 / 2003 Server / 2008 Server / 2008 Server R2 / Mac OS X 10.4-10.7 / różne Linux, system operacyjny UNIX

 • Maksymalne obciążenie miesięczne

  60 000 ilustracji

 • Wymiary (SxGxW)

  469,0 x 452,5 x 504,3 mm

 • Waga

  26,7 kg

 • Zużycie energii

  450 W (Tryb pracy) / 16 W (Tryb gotowości) / 1,5 W (Tryb uśpienia) / 1,55 kWH (TEC)

Materiały eksploatacyjne

 • Toner czarny (black)

  Standardowa wydajność tonera: 2 000 standardowych stron
  (drukarka dostarczana z zasobnikiem startowym na 2 000 stron) / Wysoka wydajność tonera: 6 000 standardowych stron

 • Toner zółty(yellow)/amarantowy(magenta)/błękitny(cyan)

  Standardowa wydajność tonera: 1 500 standardowych stron
  (drukarka dostarczana z zasobnikiem startowym na 1 500 stron) / Wysoka wydajność tonera: 3 500 standardowych stron

 • Pas transferowy

  Ok. 100 000 stron

 • Pojemnik na zużyty toner

  Ok. 14 000 ilustracji (w czerni i bieli) / 3 500 ilustracji (w kolorze)

Opcje

 • Opcje

  Kaseta na 520 arkuszy / złącze równoległe IEEE 1284B / pamięć 1 GB